Běžná činnost

Objednávka oddílových triček

Mílí rodiče, milé členky,

chystáme se objednávat další várku našich krásných hnědých oddílových triček. Pokud Vám zatím toto triko ve skříni chybí, vyrostli jste z něj nebo jednoduše toužíte po dalším, tak toto je Vaše příležitost!

Pokud máte doma ještě dobré oranžové oddílové tričko, nové hnědé kupovat určitě nemusíte.

Prosím všechny o vyplnění nezávazného dotazníku do pátku 22. 3. 2024. Plánujeme letos objednávat nějaká trika navíc, abychom našim nováčkům nebo rostoucím členkám mohly poskytnout trika ihned a nemusely čekat na hromadnou objednávku. Vyplněním dotazníku nám pomůžete odhadnout, kolik jakých triček máme objednávat. Děkujeme! Poprosím, aby dotazník vyplnili všichni (i ti, kteří o tričko zájem nemají), abychom věděly, že se informace dostala ke všem.

Plánujeme letos objednávat trička od stejné firmy jako minulý rok, takže cena by měla být podobná (kolem 340 Kč, bude záležet na množství objednávaných kusů). Tato trička nejsou dostupná v dětské velikosti, ale máme vyzkoušené, že dámské XS sedí i nejmenším světluškám.

Jedná se tato trička:

V případě jakýchkoliv nejasností se na mě neváhejte obrátit – Kája (vitovakarla@seznam.cz, 732 683 893)

A teď již slibovaný dotazník 🙂