Nahlášení na výpravy

Pod tímto informátorem naleznete ještě jeden – na ZVAS Závod světlušek a vlčat.

Střediskový výlet na mohylu Ivančenu – pouze pro SKAUTKY

20. 4. 2024

Na mohylu Ivančenu se každoročně poblíž svátku sv. Jiří vydávají skauti z celého Česka, aby uctili památku skautů, kteří byli popraveni za účast v protinacistické odbojové skupině. Mohyla Ivančena není jen hromada kamení, je to symbol odvahy, vytrvalosti a cti. Letos se tradičního pochodu zúčastníme také, a to rovnou s celým naším střediskem. Pojď si připomenout skautské myšlenky a posílit pouto přátelství společně s námi!

Důležité!

Kvůli složité dopravě na místo budeme objednávat společný autobus pro celé středisko. Z tohoto důvodu je kapacita osob na akci omezena. Proto Vás prosíme, abyste nahlásili Vaši dceru na akci již do soboty 30.3. Trasa nebude příliš náročná, určitě ji zvládnou ujít i méně zkušení turisté, nicméně stále se bude jednat o horskou túru (cca 15 km), přizpůsobte tomu tedy prosím své vybavení (především boty!)

Šéfky akce: Elfi (721 505 294)

Sraz: v 7:15 u Slovanského domu u Billy

Návrat: 18:45 tamtéž

S sebou: na sebe oddílové tričko a kroj, kamínek (ideálně světlý a hladký, aby se na něj dalo malovat), barevnou pastelku, kolíček, jídlo a pití na celý den, pevné boty na túru, pláštěnku, drobné peníze na případné občerstvení, dobrou náladu a odhodlané skautské srdce:)

Nahlášení již není dostupné.

ZVAS – Závod světlušek a vlčat v Radíkově

27. 4. 2024

Tato výprava se týká pouze členek družiny Veverky. Se všemi účastnicemi již proběhla komunikace, takže vědí, že jedou. Pokud s Vámi konverzace o výpravě neproběhla, znamená to, že tato výprava není určena pro Vás a budeme se na Vás těšit na nejbližší příští společné akci!

Šéfka akce: Pája (733 436 677)

Sraz: 7:35 před hlavním vchodem hlavního vlakového nádraží v Olomouci

Návrat: 17:07 na hlavním nádraží na autobusové zastávce F

S sebou: na sebe oddílové tričko a světluškovský šátek, kroj, zápisník a tužku, jídlo na celý den a pití (bude možnost si doplnit), pevné boty (je možné, že při nějakých úkolech se bude muset běhat), pláštěnku, 2 lístky na MHD, případně legitku